Каталог матеріалів

Урок №1 з географії для 6 класу за С. Коберніком, Р. Коваленко - Географія – наука про нашу планету. Організація власних географічних спостережень

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» » з використанням навчального посібника С. Кобернік, Р. Коваленко (2023).

Урок №1. Інструктаж з БЖД. Географія – наука про нашу планету. Організація власних географічних спостережень.

Мета: наданні учням базових знань про географію як науку, що вивчає нашу планету, а також у роз'ясненні методів та організації географічних спостережень. Основною метою є ознайомлення учнів з основними поняттями географії, важливістю географічного підходу та навчання їх практичним навичкам здійснення спостережень навколишнього середовища.

Очікуванні результати: учні розуміють сутність географії як науки, її об'єкта вивчення та важливість географічних знань для розуміння світу, знають основні розділи географії та їх зв'язок із вивченням різних аспектів земної поверхні, розуміють географічний підхід і його роль у вивченні взаємозв'язків між явищами, вміють організовувати та проводити прості географічні спостереження в навколишньому середовищі, виявляють цікавість до географії як науки та важливості географічного підходу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Знайомимося з підручником. Прочитай звернення авторів.

Слайд5. Прочитайте, що означає слово «географія» та обговоріть, що вивчає ця наука.

Слайд6. Географія досліджує поверхню Землі.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Значення географічних знань у минулі часи.

Слайд10. Значення географічних знань у наш час.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12. Завдання географії.

Слайд13-15. Запам’ятай.

Слайд16. Хто такі географи?

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Географічні науки діляться на три групи.

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Вправа «Трибуна думок»

Слайд21-22. Відшукавши дані в засобах масової інформації, з’ясуй, що в наведених фактах є правдою, а що ні:

Слайд23. Робота в парах.

Слайд24. Підсумуймо.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Перевір себе.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні