Каталог матеріалів

Урок №1 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Дорослішання та особистий добробут.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.  для 6 класу за програмою НУШ

Урок №1. Дорослішання та особистий добробут.

Мета: ознайомити учнів з основними етапами фізичного та емоційного розвитку під час підліткового періоду.

Пояснити зміни, що відбуваються в організмі та психіці під час дорослішання, і як вони впливають на життя людини. Сприяти формуванню позитивного ставлення до себе, впевненості в собі та адекватної самооцінки.

Допомогти учням усвідомити свої сильні сторони, таланти та здібності. Навчити учнів оцінювати свої дії та рішення з точки зору довгострокових наслідків для особистого добробуту.

Пояснити важливість відповідальності за свої вчинки в контексті здоров'я, навчання, кар'єри та міжособистісних стосунків. Ознайомити учнів з основами здорового способу життя, включаючи правильне харчування, фізичну активність, дотримання режиму дня та відмову від шкідливих звичок.

Очікуванні результати: учні зможуть пояснити основні фізичні, емоційні та психологічні зміни, що відбуваються під час підліткового періоду.

Учні будуть усвідомлювати, як ці зміни впливають на їхнє життя і як до них адаптуватися.

Учні зможуть оцінювати свої сильні сторони та навички, що сприятиме формуванню позитивного ставлення до себе.

Вони навчаться визначати свої цілі та будуть більш впевненими у своїх можливостях досягти їх.

Учні зможуть приймати обґрунтовані та відповідальні рішення, беручи до уваги їх довгострокові наслідки для здоров'я, навчання, кар’єри та стосунків.

Вони знатимуть, як оцінювати ризики та наслідки своїх дій.

Учні навчаться розпізнавати ознаки стресу та використовувати ефективні стратегії для його подолання.

Вони зможуть управляти своїми емоціями та підтримувати психологічне здоров'я.

Учні розвинуть навички ефективної комунікації, співпраці та вирішення конфліктів у міжособистісних стосунках.

Вони будуть готові до самостійного життя, зокрема до вибору професії, навчання в університеті чи роботи.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2 . Організація класу.  

Слайд3. Актуалізація опорних знань.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Обговоріть схему.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Обговоріть вислів і мем. У чому полягає дорослість?

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11. Коли ми дорослішаємо.

Слайд12. Пригадай.

Слайд13-14. Словничок.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17.Фізкультхвилинка.  

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Обговоріть схему.

Слайд20. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні