Каталог матеріалів

Урок №9 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Товаришуй з кумедними тваринками

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №09 Товаришуй з кумедними тваринками

Оригамі, правила роботи з папером.

СМ: світлини із зображенням домашніх тварин.

ХТД: створення образу домашньої тваринки у техніці оригамі (папір)

Мета: актуалізувати знання про домашніх улюбленців; удосконалювати навички роботи з папером; розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу; розвивати образне мислення та дрібну моторику рук; виховувати інтерес до образотворчої діяльності, естетичний смак.

Очікувані результати: здобувач освіти уміє створювати художні образи в техніці оригамі, практично освоює основи художньої мови декоративного мистецтва та способи художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори декоративного мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий папір, ножиці, клей, фетр.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4-7. Відгадайте загадку.

Слайд8. Поміркуйте, до якої групи тварин можна віднести слова-відгадки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9. Розкажіть про свою улюблену тваринку.

Слайд10. Рухлива вправа

Слайд11. Слово вчителя

Слайд12. Запам’ятайте!

Слайд13-15. Слово вчителя

Слайд16. Секрети образотворчого мистецтва

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд18-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Зробіть песика в техніці оригамі «Здрастуй, домашній улюбленце».

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Продемонструйте власні вироби.

Підсумок

Слайд24. Гра «Мікрофон»

Слайд25. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд24. Покажи цеглинкою LEGO з яким настроєм ти завершуєш урок

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні