Каталог матеріалів

Урок №9 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - Тембр. Нотна грамота.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №9. Тембр. Нотна грамота. Слухання: В. Кирейко награвання Лукаша з опери «Лісова пісня» (сопіл­ка); Й. С. Бах «Жарт» (флейта). Створення поспівки з вивче­них нот. Виконання: Л. Масол, В. Тименко «Кольорова гама»

Мета: ознайомити учнів з тембру та особливостями звучання сопілки й флейти. Розвивати вміння учнів розрізняти на слух звучання окремих інструментів. Виховувати інтерес до музичних інструментів, пісні та класичних творів композиторів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Що таке програмна музика? У якій формі вона може бути написана?

Що таке музичний цикл?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-7. Історія про сопілочку.

Слайд8. Награвання Лукаша з опери «Лісова пісня».

Слайд9. Й.С. Бах – Жарт.

Слайд10. Порівняй мелодії флейти та сопілки. Яка мелодія лунає з картини?

Слайд11-12. Нотний будиночок

Слайд13. Нотки на клавіатурі піаніно.

Слайд14-16. Дізнайся слова котрі «сховали» ноти.

Слайд17. Створимо поспівки з вивчених нот

Слайд18. Фізкультхвилинка

Слайд19. Розучуємо текст пісні «Кольорова гама»

Слайд20. Виконання музичного твору «Кольорова гама»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні