Каталог матеріалів

Урок №9 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Соло, дует, тріо, квартет, квінтет; вокальна музика СМ: пісня «Рідна серцю Україна»

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №9. Соло, дует, тріо, квартет, квінтет; вокальна музика СМ: пісня «Рідна серцю Україна» (сл. А. Бінцаровської, муз. С. Родько) (у виконанні дуету); українська народна пісня «Ой, у гаю при Дунаю» (у виконанні тріо Мареничів); пісня «Вітаєм» (сл. і муз. Н. Савка) (у вик. дитячого гурту «Коліжанки») ХТД: українська народна пісня «Котику сіренький» в обробці М. Вериківського — виконання, інструментальна імпровізація на дзвіночках.

Мета: ознайомити з вокальною музикою на прикладах народних і авторських пісень, складом ансамблів, формувати здатність порівнювати, характеризувати музику. Розвивати уважність, тембровий слух, вокально-хорові навички. Виховувати ціннісне ставлення до вокальних творів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя.

Слайд6. Пісня «Рідна серцю Україна». Слова А. Бінцаровської, музика С. Родько (у виконанні дуету).

Слайд7. Пісня «Вітаєм». Слова і музика Н. Савка (у виконанні дитячого гурту «Коліжанки»).

Слайд8. Чим відрізняється виконання?

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Виконайте пісні «Котику сіренький» і «Дощик» різним складом виконавців.

Слайд11. Пригадємо текст пісні «Котику сіренький».

Слайд12. Виконання пісні «Котику сіренький».

Слайд13-15. Пригадаємо текст пісні «Дощик».

Слайд16. Виконання пісні «Дощик».

Слайд17. Як називалися ваші гурти і скільки в них виконавців?

Слайд18. Українська народна колискова «Котику сіренький».

Слайд19. Виконайте мелодію на бумвокерсах. Яку пісню нагадала мелодія? Виконуйте пісню різним складом виконавців, змінюючи динамічні відтінки. Супроводжуйте свій спів грою на бумвокерсах. Стежте за мелодією.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні