Каталог матеріалів

Урок №9 з музичного мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Радіо — динамічний вид медіа

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №09. Радіо — динамічний вид медіа

Радіо — потужний засіб масової комунікації, насамперед щодо трансляції новин, музики, реклами. Зміст радіопрограм (на прикладі радіостанції Люкс FM). Українські диджеї

СММ: Д. Гетта. «Титаніум». ARTBAT. Треки «Планета», «Мандрагора».

ХТД: О. Смик «Жити в Україні»

До портретної галереї: П.Д. Гетта — суперзірковий діджей»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Обговоріть.

Слайд7-9. Слово вчителя

Слайд10. У вільний час прослухай найкращі пісні й подкасти «Антисуржик» на україномовній «Країні FM».

Слайд11-14. Слово вчителя

Слайд15. Запропонуйте твір, який варто поставити у шкільному радіотеатрі до Всесвітнього дня радіо (свято щорічно відзначається 13 лютого).

Слайд16-17. Слово вчителя

Слайд18. Прослухайте сучасні джингли Українського радіо. Упізнайте мотив пісні, заспівайте її, назвіть авторів.

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20-22. Секрети творчих професій

Слайд23-25. Слово вчителя

Слайд26. Прослухайте: ARTBAT. Трек «Планета».

Слайд27. Прослухайте: ARTBAT. Трек «Мандрагора».

Слайд28. Прослухайте: Девід Гетта. «Титаніум» («Titanium»).

Слайд29-31. До портретної галереї

Слайд32. Слово вчителя

Слайд33. Виконуємо пісню «Жити в Україні» (музика і вірші О. Смика).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34-36. Мистецька скарбничка

Слайд37. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд38. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд39. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд40. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні