Каталог матеріалів

Урок №9 з образотворчого мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Перевтілювання в мистецтві

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №09. Перевтілювання в мистецтві

Поняття витинанка. Українські витинанки. Історія розвитку витинанки в Україні.

ХДТ: створення витинанки «Дерево життя» за зразком або за власним задумом

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Запам’ятайте.

Слайд5-9. Слово вчителя

Слайд10. Перегляньте відеоролик «Історія розвитку витинанки в Україні».

Слайд11. Розгляньте зразки витинанок.

Слайд12. Слово вчителя

Слайд13. Об’єднайтесь у три групи і розгляньте роботи А. Пушкарьова. Домовтеся, який твір аналізуватиме кожна група.

Слайд14-15. Слово вчителя

Слайд16. Виконайте силуетну витинанку в техніці рваної аплікації.

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18-19. Поради від майстра

Слайд20. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд21. Створіть витинанку «Дерево життя».

Слайд22. Послідовність виконання

Слайд23. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд25. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд26. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні