Каталог матеріалів

Урок №9 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Цінність життя. Безпека й небезпека. Безпека особистості

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 9. Цінність життя. Безпека та небезпека. Безпека особистості. Загрози для безпеки. Безпечний простір.

Мета: осмислити, що таке цінність життя; з’ясувати, що дарує людям відчуття безпеки, що таке безпека і що таке небезпека; поміркувати, з чого складається безпечний простір; дізнатися, як правильно дбати про свою безпеку; пояснити від чого залежить безпека, виховувати усвідомлення важливості забезпечення своєї безпеки; вчити дбати про безпеку; закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні осмислюють, що таке цінність життя; з’ясовують, що дарує людям відчуття безпеки, що таке безпека і що таке небезпека; усвідомлюють, з чого складається безпечний простір; знають, як правильно дбати про свою безпеку; знають від чого залежить безпека, усвідомлюють важливість забезпечення своєї безпеки; вчити дбати про безпеку закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 9. Правила обговорення ситуації.

Слайд 10. Пояснення вчителя.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Поділіться своїми думками

Слайд 13. Пояснення вчителя.

Слайд 14. Відкритий мікрофон «Хто такі рятувальники?»

Слайд 15. Правила «Відкритого мікрофону».

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17-19. Пояснення вчителя

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 22. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Пояснення вчителя.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Відкритий мікрофон.

Підсумок

Слайд 26. Опорні точки.

Слайд 27. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 28. Інтерактивна вправа.

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні