Каталог матеріалів

Урок №9 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Чому треба снідати. Швидка їжа і здоров’я.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №9. Чому треба снідати? «Швидка їжа» і здоров’я

Мета: ознайомити дітей з особливостями здорового сніданку; вчити розпізнавати харчові продукти, які відносяться до різних груп їжі; ознайомити учнів з небезпекою частого вживання «швидкої їжі»; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вправа «Мікрофон»

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Що таке здорове харчування людини? За діаграмою назвіть продукти, які потрібно вживати найбільше, і ті, які потрібно обмежувати.

Слайд10. Практична робота.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14. Назви продукти, корисні для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд15. Назви продукти, шкідливі для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд16. Що буде, якщо вживати тільки шкідливі продукти? Обведи букву біля свого припущення.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Ти не можеш харчуватися лише чипсами, цукерками, морозивом чи подібними до них апетитними стравами.

Слайд20. «Кока-кола» і «Пепсі-кола» містять багато цукру й речовин, які негативно впливають на перетравлювання їжі

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22.Фізкультхвилинка.

Слайд23. Поміркуй.

Слайд24. Які з зображених продуктів не можна вживати сирими?

Слайд25. Яку їжу ти обереш для себе. Чому?

Слайд25. Перегляд мультфільму «Смачні і корисні»

Слайд27. Розкажи.

Слайд28. Щоб вирости сильним, здоровим і розумним, слід пам’ятати прості правила.

Слайд29. Запам’ятай!

Слайд30-31. З’єднай половинки корисних продуктів. Напиши їхні назви в зошиті.

Слайд32. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. В який час ти зазвичай вечеряєш?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні