Каталог матеріалів

Урок №9 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Правильно поділяю слова для переносу

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової, Л.А.Гайової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 9. Правильно поділяю слова для переносу

 

Мета: узагальнити знання про поділ слів на склади для переносу; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни та країн-сусідів.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Дерево успіху».

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 6-7.  Вправа «Словникові слова». Запиши слово. Виконай звуко-буквений аналіз. Склади й запиши з цим словом речення.

Слайд 8.  Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9-10.  Вправа 1. Прочитай повідомлення, яке Родзинці надіслали Елішка і Томаш. Придумай йому заголовок.

Слайд 11-13.  Допоможи Родзинці поділити для переносу слова, виділені в тексті про замки. Пригадай правила переносу.

Слайд 14.  Вправа 3. Прочитай повідомлення Родзинки чеським друзям про українські замки. Чи можеш ти щось додати?

Слайд 15-16. Вправа 4. Спиши речення, виділені в тексті попереднього завдання. Встав пропущені букви і розкрий дужки.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-19. Вправа 5. Запиши назви українських замків і поділи їх

на склади для переносу.

Слайд 20-21. Вправа 6. У якому замку тобі довелося чи хотілося б побувати? Напиши про це текст (3–4 речення).

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 22. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 23. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 24-29. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні