Каталог матеріалів

Урок №80 для 1 класу з математики за Н.П. Листопад - Обчислення в межах 20 на основі нумерації чисел. Творча робота над задачею.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас. Н. Листопад».

Урок №80

Тема. Обчислення в межах 20 на основі нумерації чисел. Творча робота над задачею. Вимірювання довжини відрізка і побудова відрізка заданої довжини.

Мета: вчити обчислювати в межах 20 на основі нумерації чисел; розширювати вміння працювати над задачею творчо; удосконалювати вміння вимірювати довжини відрізка і будувати відрізок заданої довжини; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.

Очікувані результати: учень/учениця знає, як записувати та складати вирази; правильно обчислює вирази та порівнює їх з визначенням «на скільки…»; вміє розв’язувати задачі; порівнює іменовані числа; встановлює взаємозв’язок між діями додавання та віднімання; вміє складати, читати й розв’язувати приклади на віднімання та додавання за малюнками і числовим відрізком, за схемами.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання: набір геометричних фігур та цифр; конструктор LEGO «Шість цеглинок», смужки «математичні штанги».

Тип уроку: комбінований урок.

Освітні галузі: математична, технологічна.

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 1-2. Організація класу.

Слайд 3. Робота над загадкою.

Слайд 4. Робота над загадкою.

Слайд 5. Математичні приклади. Гра «Гол».

Слайд 6. Математичні приклади. Гра «Гол».

 

Актуалізація знань

Слайд 7. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 8. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 9. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 10. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 11. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 12. Усне розв'язування задач про спорт.

Слайд 13. Письмо числа 15.

 

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 14. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

 

ІІ. Основна частина.

Складання та розв’язування виразів за малюнками.

Слайд 15. Робота з підручником. Складання виразів за малюнком.

Слайд 16. Робота з підручником. Обчислення виразів.

Слайд 17. Робота з підручником. Обчислення виразів.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

 

Удосконалення вмінь розв’язувати задачі.

Слайд 19. Робота з підручником. Розвязування задач.

Слайд 20. Робота з підручником. Креслення відрізків.

Слайд 21. Робота з підручником. Креслення відрізків.

Слайд 22. Робота з підручником. Гра «Потяг».

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

 

III. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Виконання графічних тренувальних вправ.

Слайд 24-25. Настанова вчителя. Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 27. Робота в зошиті.

Слайд 28. Робота в зошиті.

Слайд 29. Пальчикова гімнастика.

Слайд 30. Робота в зошиті.

Слайд 31. Робота в зошиті.

Слайд 32. Рухлива вправа.

Слайд 33. Гра «Так чи ні»

Слайд 34. Гра «Так чи ні»

Виконання Online завдання.

Слайд 35. Online завдання.

 

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 36. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні