Каталог матеріалів

Урок №8 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Товаришуй з кумедними тваринками

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №08 Товаришуй з кумедними тваринками

Скульптура, скульптор/скульпторка.

СМ: світлини із зображенням скульптур (равликів).

ХТД: ліплення равлика (пластилін)

Мета: ознайомити учнів із властивостями пластиліну; навчати простих прийомів ліплення; розвивати спостережливість, охайність у роботі; виховувати посидючість, терпіння, любов до природи; прищеплювати навички здорового способу життя

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способів художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, дощечка, стеки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Відгадайте загадку.

Слайд4. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд5. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6-8. Слово вчителя

Слайд9-11. Матеріали, що використовують у скульптурі

Слайд12. Рухлива вправа

Слайд13. Розгляньте равлика.

Слайд14. Подивіться, як зображують равликів скульптори і скульпторки.

Слайд15. Перегляньте мультфільм «Будиночок для равлика».

Слайд16. Дайте відповіді на запитання.

Слайд17. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд18. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд19. Виліпіть равлика з пластиліну та посадіть його на листочок. Можна взяти листочок з дерева або вирізати його з кольорового паперу.

Слайд20. Послідовність виконання

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Продемонструйте власні вироби.

Підсумок

Слайд23. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд24. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні