Каталог матеріалів

Урок №8 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Власний освітній простір

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 2. Власний освітній простір. Способи засвоєння навчальної інформації. Використання цифрових пристроїв у навчанні.

Мета: ознайомити учнів з поняттям "власний освітній простір", вчити різним способам засвоєння інформації, використовувати цифрові пристрої для навчання; виховувати усвідомлення важливості здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчити визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні усвідомлюють поняття "власний освітній простір", вчаться різним способам засвоєння інформації, використовувати цифрові пристрої для навчання; усвідомлюють важливості здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Шкала покращення настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Правила обговорення ситуації.

Слайд 9. Яким, на ваш погляд, має бути місце для навчання?

Слайд 10. Пояснення вчителя.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Як правильно облаштувати свій робочий стіл таким чином, щоб легко впоратися з роботою?

Слайд 14. Робота в групах.

Слайд 15. Відкритий мікрофон.

Слайд 16. Пояснення вчителя.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Робота в парах.

Слайд 19. Робота в групах.

Слайд 20. Відкритий мікрофон.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 21 Поділіться своїми думками.

Слайд 22. Робота в групах.

Слайд 23. Відкритий мікрофон.

Слайд 24. Рухлива вправа.

 Слайд 25. Пояснення вчителя Слайд 21. Робота в групах

Слайд 26. Робота в групах

Підсумок

Слайд 27. Опорні точки.

Слайд 28. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 29. Інтерактивна вправа.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні