Каталог матеріалів

Урок №7 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - У вирі народного мистецтва

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №07 У вирі народного мистецтва

Форма в природі та декоративному мистецтві.

СМ: світлини із зображеннями риб різної форми.

ХТД: створення аплікації з природних матеріалів «Незвичний акваріум» (природні матеріали: листочки, квіточки, травинки)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «форма» та її видами; вчити зображати предмети на основі простих форм; закріпити знання учнів про види ліній; розвивати уміння аналізувати предмети та уважність, охайність, точність під час виконання аплікації, вдумливе сприйняття творів мистецтва; виховувати дружні відносини, цікавість до мистецтва.

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способів художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати власної творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий картон, природній матеріал, ножиці, клей.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Роздивіться акваріуми.

Слайд7. Запам’ятайте!

Слайд8-10. Слово вчителя

Слайд11. Віднайдіть в акваріумі рибок різної форми.

Слайд12. Намалюйте прості форми у повітрі пальчиком.

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд14. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд15. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Слайд16. Запам'ятайте.

Слайд17. Зробіть аплікацію «Незвичайний акваріум» з природних матеріалів.

Слайд18. Послідовність виконання

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Продемонструйте власні роботи

Підсумок

Слайд21. Визначте форми речей, які є у класі.

Слайд22. На дозвілі …

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні