Каталог матеріалів

Урок №7 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Написання розповіді про свої враження від побаченого.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 7. Розвиток зв'язного мовлення. Написання розповіді про свої враження від побаченого. Тема «Враження від осінньої природи»

 

Мета: вчити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді на основі своїх вражень та власних спостережень, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Знайомство із зошитом «Малюю словом».

Слайд 8. Пригадайте: авторки зошита – Пономарьова Катерина Іванівна і

Гайова Любов Андріївна.

Слайд 9. Повідомлення теми уроку.

Слайд 10. Завдання 1. Розглянь малюнок. Як думаєш куди прийшли діти? Розкажи, що кого зацікавило?

Слайд 11. Завдання 2. Разом з однокласниками й однокласницями пригадайте свою останню екскурсію в природу. Розкажіть, де саме ви побували? Яка погода була того дня.

Слайд 12. Завдання 3. Розкажи, що змінилося в природі з приходом осені. Що справило на тебе найбільше враження.

Слайд 13. Утворення асоціативного куща.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Завдання 4. Підготуйся до написання розповіді про свої враження від осінньої природи. Склади і запиши її план.

Слайд 16-18. Завдання 5. Прочитай слова і вислови у словниковій скарбниці. Підкресли ті, що підходять для твого твору.

Слайд 19-23. Завдання 6. Прочитай план, складений у завданні 4. Усно побудуй за ним розповідь про свої враження від осінньої природи. Використовуй слова зі словникової скарбниці.

Слайд 24. Завдання 7. Запиши свою розповідь. Розпочни із заголовка. Пригадай! Кожну частину тексту починай писати з абзацу, тобто з нового рядка.

Слайд 25. Завдання 8. Прочитай свій твір. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 26. Завдання 9. Намалюй кольоровими олівцями ілюстрацію до своєї розповіді.

Слайд 27. Завдання 10. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір однокласникам і однокласницям. Запитай, яке враження він на них справив, які побажання вони хотіли б тобі висловити.

Слайд 28. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 29. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні