Каталог матеріалів

Урок №7 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Приватний і громадський простір. Правила поведінки в громадських місцях

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №7. Приватний і громадський простір. Правила поведінки в гро­мадських місцях

Мета: поглибити знання дітей про різні види громадських місць та правила поведінки у них; та формування ключових компетентностей: уміння вчитися: дослідити важливість правил користування транспортом, розвивати вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації; виховувати бажання наслідувати зразки культурної поведінки, приязних і ввічливих стосунків між людьми. розвивати пізнавальний інтерес дітей;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вправа «Мікрофон»

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Відгадай загадку.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9-12. Відгадай загадку.

Слайд13. Як назвати слова відгадки одним словом?

Слайд14. Пригадай.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16-20. Запам’ятай правила поведінки у громадському транспорті.

Слайд21. Відгадай загадку.

Слайд22. Правила поведінки у музеї.

Слайд23. Відгадай загадку.

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Правила поведінки у театрі, кінотеатрі.

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. Робота в підручнику.

Слайд28. Гра «Так чи ні» (з використанням цеглинок «лего»)

Слайд29. Розіграйте ситуації і придумайте діалог.

Слайд30. Виправ помилки.

Слайд31. Запам’ятай.

Слайд32. Назви лише той транспорт, який належить до громадського.

Слайд33. Гра «Ти молодець»

Слайд34. Працюємо в парах.

Слайд35. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36. Доповни речення.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні