Каталог матеріалів

Урок №7 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Правильно записую слова з «ьо» і «йо». Складання речень за малюнками

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 7. Правильно записую слова з «ьо» і «йо». Складання речень за малюнками.

Мета: вчити розрізняти написання слів з «ьо» і «йо», спостерігати за їх істотними ознаками; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Допоможи Ґаджикові записати слова у дві колонки, поділяючи їх на склади.

Слайд 7. Проведи дослідження.

Слайд 8. Допоможи Ґаджику скласти пам’ятку. Встав пропущені буквосполучення.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Прочитай текст. Допоможи Читалочці визначити, які букви пропущені в словах. Спиши текст. Устав пропущені букви.

Слайд 11. Прочитай разом зі Щебетунчиком скоромовку. Визнач, яка буква пропущена в словах. Спиши перше речення. Підкресли букви, які позначають м’які приголосні звуки.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Вивчи скоромовку напам’ять. Позмагайся з друзями, хто швидше її розкаже й не зіб’ється.

Слайд 14. Знайди слова, «заховані» серед букв. Склади з ними розповідь (2-3 речення) і запиши.

Слайд 15. Поясни, як ти розумієш значення слова «йорж». Перевір себе за словником.

Слайд 16. Ґаджик придумав жартівливі речення. Прочитай їх. Назви слова, які зробили речення смішними. Знайди слова, в яких є буквосполучення «йо» і «ьо».

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18-19. Пояснення домашнього завдання. Перевір, чи правильно Родзинка підписала малюнки. Поясни, у яких словах вона припустилася помилки. Запиши ці слова правильно. Побудуй їх звукову схему. Склади речення за двома малюнками і запиши.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні