Каталог матеріалів

Урок №7 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Множимо і ділимо числа різними способами

Безкоштовно

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 7. Множимо і ділимо числа різними способами

Мета: узагальнити й систематизувати уміння виконувати прийоми усного позатабличного множення та ділення. Актуалізувати уміння виконувати прийоми усного множення і ділення в межах 1000: множення та ділення на одноцифрове число; множення та ділення круглих чисел на одноцифрове способом укрупнення розрядних одиниць, способом множення (ділення) добутку на число; ділення на кругле число способом укрупнення розрядних одиниць; способом послідовного ділення; ділення на двоцифрове число способом добору; способом послідовного ділення.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3-5. Узагальнення та систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 6. Усний рахунок. Зошит «Працюю самостійно» №1, с.6. Завдання 18.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей

Слайд 8-9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 11. Завдання 2. Знайди значення виразів, за можливості — різними способами.

Слайд 12. Завдання 3. Пригадай правила порядку виконання дій у виразах. Знайди значення виразів по діях.

Слайд 13. Завдання 4. Знайди значення виразів зручним для тебе способом.

Слайд 14. Фізкультхвилинка

Слайд 15-18. Завдання 5. Чи можна відповісти на кожне запитання за даною умовою? Як відмінність шуканого вплине на розв’язання задач? Розв’яжи задачі.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 21. Завдання 2. Виконай множення і ділення різними способами.

Слайд 22. Завдання 3. Згадай правила порядку виконання арифметичних дій у виразах. Знайди значення виразів.

Слайд 23-26. Завдання 4. Розв’яжи задачу з трьома запитаннями. До кожної з одержаних задач склади та розв’яжи обернену задачу.

Слайд 27. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 28-30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні