Каталог матеріалів

Урок №7 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Менеджмент навчання планування й організація

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 1. Менеджмент навчання: планування й організація. Утома й відпочинок. Раціональний розподіл часу

Мета: ознайомити учнів з плануванням навчання, розширити їхні знання про організацію свого часу, пояснити від чого залежить втома і відпочинок, виховувати у них усвідомлення важливості здорового способу життя та забезпечення раціонального розподілу часу; вчити визначати свої потреби, планувати свій час, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього; закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні ознайомлюються з поняттям «планування», розширюють знання про організацію свого часу, розуміють від чого залежить втома у відпочинок, усвідомлюють важливість здорового способу життя та забезпечення раціонального розподілу часу; вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Дартс передбачень».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

 

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Правила обговорення ситуації.

Слайд 9. Чи повинна мати допомогти дочці? Чого Олена має навчитися, щоб таке не повторювалося?

Слайд 10. Словникова скарбничка.

Слайд 11. Поділіться своїми думками

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Словникова скарбничка.

Слайд 15. Відкритий мікрофон 

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Пояснення вчителя.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Змоделюйте ситуацію.

Слайд 19-21. Робота в групах.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24. Пояснення вчителя.

Слайд 25-26. Кроки створення власного «Портфоліо досягнень».

Підсумок

Слайд 27. Опорні точки.

Слайд 28. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 29. Інтерактивна вправа.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні