Каталог матеріалів

Урок №6 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Які загрози чатують на нас у довкіллі та як їх уникнути? Досліджуємо разом. Як врятувати хліб від цвілі.

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №6. Які загрози чатують на нас у довкіллі та як їх уникнути? Досліджуємо разом. Як врятувати хліб від цвілі

Мета: ознайомити дітей з основними отруйними рослинами рідного краю; ознайомити із симптомами отруєння рослинами; розвивати вміння надавати першу допомогу в разі отруєння; розширити і систематизувати знання дітей про їстівні та отруйні гриби; формувати уявлення про цвіль у природі; пояснити, у чому полягає небезпека для людини від цвілі; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Слово вчителя.

Слайд7-10. Роздивись уважно, які на вигляд квітки й плоди отруйних рослин. Запам’ятай їхні назви!

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Розглянь зображення рослин. Яка з них тут зайва? Обери. Поясни свій вибір.

Слайд13. Довідайся, чим небезпечні ці рослини для людини. Якими джерелами ти скористаєшся для пошуку? Склади список таких джерел.

Слайд14. Перегляд відео “Шкідливі рослини”

Слайд15. Запам’ятай як надати першу допомогу тому, хто обпікся отруйною рослиною чи скуштував її?

Слайд16. Висловіть свої припущення. 

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Побесідуймо.

Слайд19.Інтерактивне завдання.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Дай відповіді на запитання.

Слайд22. Досліджуємо разом.

Слайд23. інформацію про проведення дослідження.

Слайд24.Фізкультхвилинка.

Слайд25. Розглянь гриби на фото. Які з них тобі знайомі? Про які тобі цікаво довідатися? Розкажи.

Слайд26-28. Їстівні гриби.

Слайд29-31. Запам’ятай отруйні гриби.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Чи знаєш ти найважливіше правило грибника? Розташуй слова у правильній послідовності, пронумерувавши їх.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні