Каталог матеріалів

Урок №6 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як зробити спілкування приємним?

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко

Урок №6. Як зробити спілкування приємним?

Мета: : ознайомити з основними характеристиками культурного мовлення; вчити учнів дотримувати правил спілкування в усному мовленні; розвивати вміння правильно висловлювати свою думку у зв’язному мовленні. Дати поняття про умови спілкування, розвивати культуру спілкування, організувати роботу з вироблення правил спілкування, навчити дітей приймати участь у дискусії, розвивати творчі здібності дітей та їх зв’язне мовлення, виховувати щиру любов і почуття гордості за свою мову, бажання вивчати її і берегти, виховувати ввічливість, повагу до співрозмовника.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Побесідуймо.

Слайд7. Допоможи Наталці обрати чарівні слова, що допоможуть налагодити стосунки.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-16. Запам’ятай правила спілкування.

Слайд17. З ким ти спілкуєшся в школі? Чи дотримуєшся ти правил спілкування?

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Гра «Зрозумій мене»

Слайд20. Вправа «Мікрофон»

Слайд21-26. Прочитай вірш.

Слайд27. Дай відповідь на запитання.

Слайд28. Розглянь світлини. Кого можна вважати ввічливим співрозмовником?

Слайд29. Дай відповідь на запитання.

Слайд30. З поданих частин, утвори прислів’я.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні