Каталог матеріалів

Урок №6 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - У вирі народного мистецтва

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №6 У вирі народного мистецтва

Народне мистецтво, орнамент, види орнаментів, стрічковий орнамент.

СМ: світлини із зображенням української оселі, одягу та предметів побуту, прикрашених орнаментами, види орнаментів.

ХТД: Зображення орнаменту (фломастери, аркуш паперу в клітинку).

Мета: ознайомити учнів з елементами орнаменту; навчати дітей працювати за зразком; формувати навички розпису; надавати початкові відомості про вишивання як різновид народного мистецтва; виховувати в учнів почуття прекрасного, розуміння народного декоративного мистецтва та любов до національної художньої спадщини.

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способів художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання

Обладнання: мультимедійний комплект, фломастери, аркуш паперу в клітинку.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд4. Послухайте вірш.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5-7. Слово вчителя

Слайд8. Роздивіться уважно фотографію української оселі.

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Подивіться, з чого складається орнамент.

Слайд11. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Намалюйте орнамент. Використовуйте для цього аркуш паперу у клітинку і фломастери.

Слайд15. Послідовність виконання

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд18. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні