Каталог матеріалів

Урок №6 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Повторення вивченого матеріалу у 1 класі. Розкладання чисел на розрядні доданки.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №6.

Тема. Розкладання чисел на розрядні доданки. Розв’язування задач.

Мета: узагальнити і закріпити знання учнів з вивченої теми у 1 класі, вдосконалювати навички усної лічби в межах 20; пригадати як розкладати числа на розрядні доданки; удосконалювати вміння розв’язувати задачі на різницеве порівняння; розвивати логічне і творче мислення, пізнавальний інтерес до предмета; виховувати вміння працювати колективно та в парі, дисциплінованості; забезпечити школяреві можливість збереження здоров’я за період навчання, дати йому необхідні знання та навички щодо здорового способу життя, навчити використовувати отримані знання в повсякденному житті; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • учні рахують в межах 20;
  • вміють розкладати числа на розрядні доданки;
  • розв'язують задачі на різницеве порівняння;
  • застосовують набуті знання на практиці.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок. Допомога равлику.

Слайд 10. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13. Міркуємо.

Слайд 14. Виконай завдання.

Слайд 15. Виконай завдання.

Слайд 16. Виконай завдання.

Слайд 17. Робота над прикладами.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 19. Кругові приклади.

Слайд 20. Робота над задачею.

Слайд 21. Робота над задачею.

Слайд 22. Виконай завдання.

Слайд 23. Гра «Хто швидше?».

Слайд 24. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Скриньки настрою».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні