Каталог матеріалів

Урок №6 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Миколка – першокласник. Веселка.

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №6. Миколка – першокласник. Веселка

 

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про шкільне життя першокласника. Засвоюють знання про кольори веселки. Поповнюють словниковий запас новими термінами. Розвивають навички спілкування та взаємодії. Сприймають усну інформацію, аналізують та оцінюють її. Навчаються працювати з підручником та медіапродукцією, навчаються працювати в парах та в групах.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Учити розпізнавати основні шкільні предмети та атрибути першокласника. Учити називати кольори веселки та пояснювати їхню послідовність. Вчити мовленнєвої культури, пов'язаної з темою шкільного життя та природи. Вдосконалювати навички аналізу ситуацій та подій. Розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу. Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; самоорганізовуватися до навчальної діяльності; будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі; виконувати розумові операції й практичні дії.

Загальнокультурна: розвивати культуру міжособистих відносин, толерантну поведінку.

Комунікативна: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи).

Соціальна: оволодіння навичками стосунків; розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків.

Інформаційна: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; розвивати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; вдосконалювати уміння аргументувати й відстоювати свою думку.

Здоров’язберігаюча: формувати навички дбайливого ставлення до збереження здоров’я свого та оточуючих; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; навички попередження захворювань, пов'язаних з неправильною поставою.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

Хід уроку

 

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Актуалізація опорних знань

Слайд 5. Поміркуй та скажи

Фізкультхвилинка

Слайд 6. Рухлива вправа.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 7. - Прочитай вірш

Слайд 8. Запам’ятай!

. Гімнастика для очей

Слайд 9. Рухлива вправа.

Робота з підручником

Слайд10 Прочитай казку

Слайд 11 Поміркуй.

Слайд 12. Розкажи

Закріплення вивченого

Слайд 13. Поміркуй та розкажи

Слайд 14. Слухаємо. Розповідаємо.

Слайд 15. Поміркуй.

Слайд 16. Запам’ятай

Слайд 17. Поміркуйте.

Слайд 18. Поміркуйте.

Усвідомлення набутих знань

Слайд19. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 20.Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні