Каталог матеріалів

Урок №6 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Кольорові сторінки природи: осінь.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук» для 2 класу за програмою НУШ

Урок №006. Кольорові сторінки природи: осінь.

Очікувані результати: учні ознайомлюються з прикметами та ознаками осені, помічають їх в природі, формують вміння описувати осінні явища у живій та неживій природі; розвивають вміння спостерігати за об’єктами природи; дбайливо ставляться до природи, речей, створених людиною; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

ознайомити учнів з прикметами та ознаками осені, вчити помічати їх в природі, формувати вміння описувати осінні явища у живій та неживій природі; розвивати уяву, фантазію, мовлення, спостережливість, пам'ять; виховувати любов до природи;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

  • Організаційний етап
  • Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-6.  Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

Слайд 7. Ранкове коло.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 9-12.  Розгадай ребус.

Слайд 13.  Порівняй малюнки. Упізнай прикмети осені.

  • Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 14.  Вправа «Мікрофон».

Слайд 15.  Уважно послухай!

Слайд 16.  Прочитай вірш.

Слайд 17.  Вправа «Мікрофон».

Слайд 18.  Що можна побачити восени? Доповни перелік.

Слайд 19.  Що можна відчути на дотик восени? Доповни перелік.

Слайд 20.  Що можна відчути на запах восени? Доповни перелік.

Слайд 21.  Що можна почути восени? Доповни перелік.

Слайд 22.  Що можна відчути на смак восени? Доповни перелік.

Слайд 23.  Довідничок.

Слайд 24.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 25.  Поміркуй і скажи. Чому осінь називають «гаряча пора»?

Слайд 26.  Допоможи Наталці. Обери той одяг, який потрібний для осінньої прогулянки. Поясни свій вибір.

Слайд 27. Осінні турботи звірів.

Слайд 28.  Що можна побачити, почути і відчути восени?

Слайд 29.  Пронумеруй послідовність змін у неживій природі восени.

Слайд 30.  Відгадай ребуси і запиши назви осінніх місяців. Пронумеруй їх у правильному порядку.

Слайд 31.  Домалюй плоди так, щоб зображення не повторювалися ні в рядок, ні в стовпчик.

Слайд 32. Зроби поробку з осінніх листків, користуючись малюнковою інструкцією.

Слайд 33.  Online завдання.

Рефлексія «Погода уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні