Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розрізняю голосні і приголосні звуки. Спостереження за істотними ознаками приголосних звуків.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 5. Розрізняю голосні і приголосні звуки. Спостереження за істотними ознаками приголосних звуків. Букви, що позначають приголосні звуки.

Мета: вчити розрізняти голосні і приголосні звуки, спостерігати за їх істотними ознаками, позначати їх буквами на письмі; удосконалювати вміння складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Послухай текст про улюблену рослину Родзинки.

Слайд 7. Розкажи, що ти дізнався (дізналася) про улюблену рослину Родзинки. Дай відповіді на запитання.

Слайд 8. Спиши третє речення з тексту про калину. Підкресли букви, які позначають голосні звуки.

Слайд 9. Проведи дослідження.

Слайд 9. Пригадай, як утворюються голосні і приголосні звуки. В цьому нам допоможуть наші давні друзі – Мовка і Суржик.

Слайд 10. Рухлива вправа.

Слайд 11. Прочитай інформацію, яку знайшов Ґаджик.

Слайд 12. Поясни, як ти розумієш значення слова «цілюща». Перевір себе за словником.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Спиши повідомлення Ґаджика. Підкресли букви, які позначають приголосні звуки.

Слайд 15. Поцікався в однокласників і однокласниць, хто куштував плоди калини. Які вони на смак?

Слайд 16. Склади два речення про своє ставлення до калини і запиши.

Слайд 17. Прочитай вірш. Поясни Читалочці, як ти розумієш виділене речення.

Слайд 18. Спиши виділене у вірші речення. Підкресли букви, які позначають приголосні звуки.

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання. Доповни речення словами з довідки і запиши. Підкресли слово, у якому найменше приголосних звуків.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні