Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Регульоване і не регульоване перехрестя.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №5. Регульоване і не регульоване перехрестя.

Мета: Ознайомити із видами перехресть — регульованими та нерегульованими, правилами безпечного переходу дороги на перехресті, збагачувати активний словник учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поміркуй, чи несе дорога якусь небезпеку?

Слайд5. Допоможи автомобілю дістатися до гаража. «Збери» на його шляху літери і склади слово.

Слайд6. Запам’ятай!

Слайд7. Розглянь малюнок та дай відповіді на запитання.

Слайд8. Регульоване перехрестя.

Слайд9. Нерегульоване перехрестя.

Слайд10. Запам’ятай!

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Прочитай вірш.

Слайд14. Розкажи, як правильно переходити проїзну частину.

 Слайд15. Мультфільм. «Абетка безпеки на дорозі»

Слайд16. Існують підземні переходи.

Слайд17. Надземні переходи.

Слайд18. Розглянь знаки. Що вони означають?

Слайд19.Фізкультхвилинка.

Слайд20-27. Гра «Вогні світлофора»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28-29. Розглянь малюнок і поміркуй, який сигнал світлофора бачать пішоходи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні