Каталог матеріалів

Урок №5 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Правильна постава. Чи мають тварини поставу?

Безкоштовно

  «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №5. Твоя постава. Королівська постава.

Очікувані результати:

Учні формують уявлення про правильну поставу у людей та тварин. Засвоюють поняття про здоровий спосіб життя. Поповнюють словниковий запас термінами, пов'язаними з поставою. Розвивають навички спостереження та аналізу. Сприймають усну інформацію, аналізують та оцінюють її. Навчаються працювати з підручником та медіапродукцією. Навчаються працювати в парах та в групах.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Учити розпізнавати правильну поставу у людей та тварин. Учити правилам підтримання правильної постави. Вчити мовленнєвої культури, пов'язаної з темою здоров'я. Вдосконалювати навички аналізу постави та здоров'я. Розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; самоорганізовуватися до навчальної діяльності; будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі; виконувати розумові операції й практичні дії.

Загальнокультурна: розвивати культуру міжособистих відносин, толерантну поведінку.

Комунікативна: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи).

Соціальна: оволодіння навичками стосунків; розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків.

Інформаційна: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; розвивати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; вдосконалювати уміння аргументувати й відстоювати свою думку.

Здоров’язберігаюча: формувати навички дбайливого ставлення до збереження здоров’я свого та оточуючих; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; навички попередження захворювань, пов'язаних з неправильною поставою.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Актуалізація опорних знань

Слайд 5. Перевірте

Фізкультхвилинка

Слайд 6. Рухлива вправа.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 7. Запам’ятай!

Слайд 8. Спробуй

Слайд 9. Поміркуй, яка дитина сидить правильно.

. Гімнастика для очей

Слайд 10. Рухлива вправа.

Робота з підручником

Слайд 11. Уявіть себе принцами і принцесами

Слайд 12. Довідайся

Слайд 13. Розкажи

Слайд 14. Перевірте одне одного

Закріплення вивченого

Слайд 15. Поміркуй та розкажи

Слайд 16. Пограй

Усвідомлення набутих знань

Слайд 17. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 18. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні