Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Поняття дробу. Порівняння дробів. Знаходження дробу від числа. Знаходження числа за значенням його дробу

Безкоштовно

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Тарасенкова Н.А)

Урок № 5. Поняття дробу. Порівняння дробів. Знаходження дробу від числа. Знаходження числа за значенням його дробу.

Мета: повторити поняття звичайного дробу, умін­ня читати і записувати дроби, наводити їх приклади; закріпити знання, щодо порівняння дробів, як з однаковими знаменниками, так із різними знаменниками; закріпити вміння знаходження дробу від числа та знаходження числа за значенням його дробу; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють порівняння дробів; знаходити дріб від числа та число за значенням його дробу; наводять приклади, застосовують властивості дій над дробами.

 

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-6. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів. Історичний екскурс.

Слайд 7. Рухлива вправа.

ВНМ (Повторення навчального матеріалу)

Слайд 8-13. Основні поняття про дроби. Порівняння дробів .

Слайд 14-15. Усне опитування та завдання.

Слайд 16-20. Повторення навчального матеріалу. Формування вмінь. Виконання завдань на порівняння дробів; знаходження дробів від числа та числа за значенням його дробу.

 

Слайд 21. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22-25. Завдання на закріплення матеріалу.

Підсумок

Слайд 26-27. Підсумок уроку. Усне опитування. Інтерактивна вправа «Продовжи речення»

Рефлексія

Слайд 28. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 29-30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні