Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - Настрій у музичному творі. Штрихи і пауза в музиці.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №5. Настрій у музичному творі. Штрихи і пауза в музиці. Перегляд: мультфільм «Капітошка» (фрагмен­ти). Слухання: В. Косенко «Дощик». Виконання: А. Мігай, Н. Кулик «Дощик»; ритмічні композиції «Танок осіннього дощу»

Мета: формування уявлень про зображальні можливості музики у відображенні картин природи; пригадати штрихові позначення в нотах легато та стакато; ознайомити з паузами в музиці та їх позначенням; розвивати вокально-хорові навички, музичний слух, творчу фантазію; виховувати інтерес до музичного мистецтва, художньо-естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

  • Що таке програмна музика? У якій формі вона може бути написана?
  • Що таке музичний цикл?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Погляньте на картину, проаналізуйте текст. Яку «за настроєм» діти співають пісню?

Слайд6. Перегляд мультфільму

Слайд7. Віктор Косенко – Дощик.

Слайд8. Дощик танцює

Слайд9-10. Згадуємо легато і стакато.

Слайд11. Слухання музичного твору.

Слайд12. Розучуємо текст пісні.

Слайд13. А. Мігай, Н. Кулик - «Дощик»

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15-16. Пауза – це тимчасова перерва у звучанні музичного твору.

Слайд17. Танок осіннього дощу.

Слайд18. Створення кубика тривалості нот.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні