Каталог матеріалів

Урок №5 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Лялькові настрої

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №5. Лялькові настрої

Настрій у музиці.

СММ: Л. Колодуб. Лялька співає.

СКМ: Р. Шуман. «Сміливий вершник». Відеоролик до п’єси Л. Колодуб «Лялька співає» (автор – Н. Антоник).

ХДТ: поспівки «Бідолашна Маша», «Іде бичок, хитається»

Мета: формувати знання про настрій у музиці, продовжувати ознайомлювати; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно сприймає твори різних видів мистецтва, порівнює відтворені в них емоційні стани (сум, радість); виконує музичні твори у відповідному настрої (весело, сумно); бере участь в обговоренні й порівнянні емоційних станів, утілених у творах різних видів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на навчання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Бесіда «Мої іграшки»

Слайд5. Послухайте: Лев Колодуб. Лялька співає.

Слайд6. Послухайте: Р. Шуман. «Сміливий вершник».

Слайд7. Дай відповіді на запитання ведмедика.

Слайд8. Порівняйте прослухані музичні твори з настроями у діточок на картинах.

Слайд9. Фізкультхвилинка

Слайд10. Розучуємо текст пісеньки про Машу.

Слайд11. Заспіваймо пісеньку з різними закінченнями.

Слайд12. Розучуємо текст пісеньки про Машу.

Слайд13. Заспіваймо пісеньку з різними закінченнями.

Слайд14. Розучуємо текст поспівки «Іде бичок …».

Слайд15. Заспіваємо разом

Слайд16. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Дайте відповіді на запитання.

Підсумок

Слайд18. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні