Каталог матеріалів

Урок №5 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Козацькому роду нема переводу

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №5 Козацькому роду нема переводу

Народна картина «Козак Мамай», образ козаків в українській мультиплікації.

СМ: народна картина «Козак Мамай», кадри з мультиплікаційного фільму «Як козаки…».

ХТД: зображення козака за уявою (матеріали на вибір)

Мета: поглибити в учнів уявлення про Україну як Батьківщину кожного з нас; ознайомити дітей з інформацією про козаків, їх життя, традиції та уподобання; пробуджувати національну свідомість, розвивати пізнавальний інтерес; формувати бажання дізнаватися про історичне минуле своєї Батьківщини, розвивати вміння фантазію, увагу; розкривати та реалізовувати творчі художні здібності; виховувати повагу до людей, що боролися за свободу українського народу.

 

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способів художньо-творчого самовираження; сприймає твори образотворчого (народного) мистецтва, аналізує та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд5. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6. Слово вчителя

Слайд7. Розгляньте картину.

Слайд8. Роздивіться уважно картину «Козак Мамай».

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Пригадайте.

Слайд11. Слово вчителя

Слайд12. Перегляньте фрагмент мультфільму «Як козаки у футбол грали».

Слайд13. Дайте відповіді на запитання.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд17. Намалюйте козака, яким ви його собі уявляєте.

Слайд18. Послідовність виконання

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд21. Online завдання

Слайд22. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія. Вправа «Скриньки настрою»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні