Каталог матеріалів

Урок №5 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Групи дорожніх знаків.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №5. Групи дорожніх знаків.

Мета: ознайомити учнів із видами знаків (попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні); виховувати прагнення дотримуватися правил дорожнього руху, виховувати дисциплінованість, збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, сприяти розвитку фантазії й уяви, виховати в учнів бажання піклуватися про своє здоров’я та безпеку, продовжувати виховувати у дітей відповідальність, обережність. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розгляньте знаки. Що вони означають?

Слайд6. Дорожні знаки допомагають водіям і пішоходам.

Слайд7. Усі дорожні знаки поділяють на сім груп.

Слайд8. Попереджувальні.

Слайд9. Наказові.

Слайд10. Інформаційно-вказівні.

Слайд11. Заборонні.

Слайд12. Знаки сервісу.

Слайд13. Знаки додаткової інформації.

Слайд14. Знаки пріорітету.

Слайд15. Пронумеруй знаки відповідно переліку.

Слайд16. Обери дорожні знаки відповідно до ситуації

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-20. Розгляньте знаки. Що вони означають?

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Назви знаки, що трапляються на твоєму шляху.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні