Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Чому відбуваються зміни в природі?

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №5. Чому відбуваються зміни в природі? Дослідження: «Як по-різному промені падають на різні частини поверхні» (глобус, лампа)

Обладнання: мультимедійний комплект 

Мета: ознайомити учнів з обертанням Землі навколо Сонця як причини зміни пір року на Землі; вчити учнів спостерігати за добовими та сезонними змінами у природі восени; установлювати взаємозв’язок між порою року і погодою; описувати вплив Сонця на сезонні явища в природі, пояснювати причини змін пір року; провести в групі дослід «Обертання Землі навколо Сонця», застосовуючи лампу (ліхтарик) та глобус; розвивати увагу, мовлення; виховувати дбайливе ставлення до природи.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Актуалізація опорних знань.

Слайд6. Колько помітив, що в лісі дещо змінилося. Що саме?

Слайд7. Доповни текст.

Слайд8. Назви лише їстівні гриби.

Слайд9.Фізкульхвилинка.

Слайд10. Відгадай загадку.

Слайд11. Яку форму має земля?

Слайд12. Розглянь малюнок.

Слайд13. Перегляд відео «Що спричиняє зміни пір року?»

Слайд14. Земля обертається навколо своєї осі.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Досліди.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Розглянь малюнок. Розкажи, де зараз літо, зима весна та осінь.

Слайд19. Встав пропущені слова.

Слайд20-21. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні