Каталог матеріалів

Урок №4 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Звуки і лінії

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №4 Звуки і лінії

Графіка, художники-графіки, види ліній.

СМ: С. Алдін «Сумую», Д. Везерлі «Бегемот», А. Кон «Дощ».

ХТД: зображення їжачка та равлика (графічні матеріали)

Мета: ознайомити учнів з матеріалами та інструментами, що використовуються у графіці; навчити дітей малювати лінії в різних напрямках, різні за шириною; розвивати естетичні почуття; виховувати охайність.

Очікувані результати: здобувач освіти розпізнає та називає графічні матеріали, знає різні види ліній, уміє застосовувати лінії для створення художніх образів, практично освоює основи художньої мови графіки та способи художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати власної творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

Обладнання: мультимедійний комплект, графічні матеріали.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6-8. Розгадайте загадки та дізнайтесь, які інструменти потрібні художнику-графіку.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Розгляньте зображення.

Слайд11. Визначте назви ліній.

Слайд12. Потренуйтесь малювати лінії в повітрі.

Слайд13. Потренуйтеся малювати різні лінії. Поміркуйте, на що вони схожі.

Слайд14. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17-18. Розгадайте загадки.

Слайд19. Поділіть аркуш паперу навпіл. На одній частині аркуша намалюйте їжачка, а на іншому – равлика.

Слайд20. Дайте відповіді на питання.

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд24. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд25. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні