Каталог матеріалів

Урок №4 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Види перехресть. Рух майданами

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №4. Види перехресть. Рух майданами.

Мета: навчити учнів розпізнавати основні види перехресть (регульовані, нерегульовані, Т-подібні, Х-подібні тощо) і розуміти особливості руху на них, роз'яснити правила проїзду перехресть для різних учасників дорожнього руху, включаючи пішоходів, велосипедистів, і водіїв транспортних засобів, навчити учнів правилам руху на кільцевих перехрестях, пояснити, як правильно в'їжджати, виїжджати і переміщатися по кільцю, розвинути у учнів вміння приймати правильні рішення під час проїзду через перехрестя та на кільцевих розв'язках, щоб забезпечити власну безпеку та безпеку інших учасників руху, виховати в учнів відповідального ставлення до дотримання правил дорожнього руху, особливо в складних ситуаціях, які можуть виникати на перехрестях та майданах.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок. Тепло душі.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Допоможи автомобілю дістатися до гаража. «Збери» на його шляху літери і склади слово.

Слайд6. Запам’ятай!

Слайд7. Розгляньте малюнки. Обговоріть, якої форми бувають перехрестя.

На що вони схожі?

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Регульоване перехрестя.

Слайд10. Нерегульоване перехрестя.

Слайд11. Запам’ятай!

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Розглянь малюнки. Визнач напрямок руху автомобілів.

Слайд14-17. Як переходити дорогу на перехресті?

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Як переходити дорогу на перехресті?

Слайд20. Майдан — це велика площа, одна частина якої призначена для водіїв (проїзна частина, автомобільні стоянки), друга — для пішоходів.

Слайд21-22. Продовж речення.

Слайд23. Розглянь малюнок та дай відповіді на запитання.

Слайд24. Робота в зошиті.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Яке перехрестя регульоване, а яке нерегульоване? Поясни свою відповідь.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні