Каталог матеріалів

Урок №4 з української мови для 6 класу за О. Заболотним, В. Заболотним - УМР № 3. Складання і розігрування діалогів.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником О. Заболотний та В. Заболотний» для 6 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.).

 

Урок № 4. УМР № 3. Складання і розігрування діалогів

Мета: удосконалити знання учнів про діалог; формувати вміння складати діалоги та їх розігрувати; вчити аналізувати прочитане та давати відповіді на запитання за змістом прочитаного; обґрунтовувати важливість бережного ставлення до мови; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Очікування результатів: учень/учениця складає діалог та розігрує його; вміє аналізувати текст; вичерпно відповідає на запитання за змістом почутого повідомлення; пов’язує, зіставляє почуте із життєвим досвідом; обґрунтовує своє ставлення до змісту почутої інформації; визначає основні проблеми, порушені в тексті, пов’язуючи їх із життєвим досвідом; пояснює значення здобутої з тексту інформації; обстоює власну позицію щодо обговорюваних питань; наводить кілька простих аргументів і прикладів на підтвердження власної позиції; розрізняє відому і нову, головну і важливу другорядну інформацію, факти та судження.

Ціннісні орієнтири:

  • Усвідомлення естетичної цінності української мови, її багатства.
  • Необхідність вільного володіння державною мовою.
  • Повага до історії та культурного надбання українського народу, розуміння ментальності народу.
  • Усвідомлення цінності соціального спілкування. Прагнення етично взаємодіяти у віртуальному просторі.
  • Розпізнавання маніпулятивного спілкування та оцінювання його як небезпечного й небажаного. Необхідність протистояння маніпулятивним впливам.
  • Усвідомлення себе як невід'ємної частини природи. Потреба пізнавати світ.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 1-2. Позитивне налаштування на урок.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Запис дати уроку.

Слайд 5. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

Слайд 7. Складаємо хмаринку слів.

Слайд 8. Дай відповідь на питання.

Слайд 9. Гра «Відгадай фразеологізм». Розглянь зображення, яке згенерувала нейромережа та назви фразеологізм, який йому відповідає.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Попрацюйте в парах.

Слайд 12. Попрацюйте в парах.

Слайд 13. Попрацюйте в парах.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15-16. Щоденні 5.

Слайд 17. Розвиваємо творчість. Розглянь зображення. Склади коротку розповідь на основі побаченого.

Слайд 18. Крісло автора. Дізнаємося більше про цікаві книги.

Слайд 19. Розглянь комікс у підручнику на сторінці 306. Яку історію нам розповів художник?

Слайд 20. Попрацюйте в парах.

Слайд 21. Попрацюйте в парах.

Слайд 22. Інтерактивне завдання.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 24. Рефлексійна мішень.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні