Каталог матеріалів

Урок №4 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Наш клас. Правила класу. Що вночі шепочуть парти?

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

Урок №4. Наш клас. Правила класу. Що вночі шепочуть парти

Очікувані результати: учні формують уявлення про особливості своєї класної кімнати; засвоюють та вміють дотримуватись правил поведінки в класі; поповнюють словниковий запас; розвивають навички спілкування; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

учити розпізнавати класні осередки; учити правилам поведінки в класі; вчити мовленнєвої культури; вдосконалювати навички аналізу ситуації і дотримання правил поведінки; розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистих відносин, толерантну поведінку;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: оволодіння навичками стосунків; розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків;

інформаційної: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; розвивати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; вдосконалювати уміння аргументувати й відстоювати свою думку;

здоров’язберігаючої: формувати навички дбайливого ставлення збереження здоров’я свого та оточуючих; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, навички попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, LEGO.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Поміркуй та довідайся

Фізкультхвилинка

Слайд 7. Рухлива вправа.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Розглянь малюнок та поміркуй

Слайд 9-10. Поміркуй

Слайд 11-25. Складаємо правила поведінки в класі.

Гімнастика для очей

Слайд 26. Рухлива вправа.

Робота з підручником

Слайд 27. Прочитай казку

Слайд 28. Поміркуй.

Слайд 29. Розкажи

Закріплення вивченого

Слайд 30. Поміркуй та розкажи

Слайд 31-38. Гра з LEGO

Усвідомлення набутих знань

Слайд39. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 40.Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні