Каталог матеріалів

Урок №4 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Наш клас – одна міцна сім’я. Нузет Умеров. Наш клас. Марія Хоросницька. Добра порада. Тетяна Цидзіна. Очі, віха маю… Прислів’я

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 4. Наш клас – одна міцна сім’я. Нузет Умеров. Наш клас. Марія Хоросницька. Добра порада. Тетяна Цидзіна. Очі, віха маю… Прислів’я

Мета: навчити виразно читати вірші, інтонувати речення; удосконалювати навичку читання; аналізувати та відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 3-4. Прочитай завдання.

Слайд 5. Прочитай чистомовки.

Слайд 6. Знайомство з поетом. Нузет Умеров.

Слайд 7. Опрацювання вірша Нузета Умерова «Наш клас». (Аудіо запис вірша).

Слайд 8-9. Словникова робота. Прочитайте слова згори вниз і навпаки, з’єднайте стрілочками відповідні словосполучення з вірша.

Слайд 10. Читання вірша учнями. Вибіркове читання. Запитання до тексту.

Гра «Я почну, а ти закінчуй». (Учитель читає вірш, не дочитуючи останнє слово кожного рядка, яке хором промовляють діти).

Гра «Оркестр». (Читання вірша індивідуально і хором).

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12-14. Вчися працювати з підручником.

Слайд 15. Робота над прислів’ям.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Опрацювання тексту. Марія Хоросницька «Добра порада».

Слайд 18. Опрацювання вірша Тетяни Цидзіної «Очі, вуха маю…».

Слайд 19. Поміркуйте разом над смислом виділених речень. Розкажіть, кому вдається самостійно керувати своїм часом.

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні