Каталог матеріалів

Урок №3 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Робота з дитячою книжкою.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 3. Робота з дитячою книжкою. Оксана Лущевська «Де талісман класу» (Уривок з повісті «Сева і Ко. Шкільні історії»)

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами українських письменників; досліджувати та аналізувати прочитане; визначати зачин, основну частину, кінцівку; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Читацька розминка. Відгадування загадок.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8. Знайомтесь – дитяча письменниця Оксана Лущевська (1982 р.)

Слайд 9. Стіна слів. Словник.

Слайд 10-18. Опрацювання тексту Оксани Лущевської «Де талісман класу». Читання тексту вчителем.

Слайд 19. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 20. Фізкультхвилинка

Слайд 21-26. Опрацювання тексту Оксани Лущевської «Де талісман класу». Читання тексту вчителем.

Слайд 27. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 28. Читання тексту учнями. Робота в парах. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 29. Які епізоди тексту відображено на малюнках?

Слайд 30. Досліджуємо будову тексту, шукаємо частини тексту. Робота в групах.

Слайд 31. Як ви розумієте виділені вислови? Доберіть до них близькі за значенням.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 33. Рухлива вправа.

Слайд 34. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні