Каталог матеріалів

Урок №3 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Складники особистого добробуту

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 3. Складники особистого добробуту.

Мета: осмислити, що таке щастя і радість; з’ясувати, що дарує людям радість і задоволення від життя; поміркувати, з чого складається особистий добробут; дізнатися, як правильно дбати про своє психічне здоров’я ; пояснити від чого залежить добробут, виховувати у них усвідомлення важливості здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчити визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні осмислюють, що таке щастя і радість; з’ясовують, що дарує людям радість і задоволення від життя; роблять висновки про те, з чого складається особистий добробут; дізнаються, як правильно дбати про своє психічне здоров’я; розширюють знання про фізичний та психологічний добробут, розуміють від чого залежить добробут, усвідомлюють важливісті здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Що ж таке щастя, якщо воно для всіх різне?

Слайд 9. Правила обговорення ситуації.

Слайд 10. Пояснення вчителя.

Слайд 11. Робота в групах.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Пояснення вчителя. Що дарує людям радість?

Слайд 15. Правила «Відкритого мікрофону».

Слайд 16. Відкритий мікрофон «Що дарує мені радість».

Слайд 17. Пояснення вчителя.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Робота в парах

Слайд 20. Пояснення вчителя.

Слайд 21. Робота з підручником.

Слайд 22. Робота в парах.

Слайд 23. Пояснення вчителя.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 26. Робота в парах

Слайд 27. Моделювання ситуації.

Підсумок

Слайд 28. Опорні точки.

Слайд 29. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 30. Інтерактивна вправа.

Слайд 31. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 32. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні