Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з музичного мистецтва за М. Л. Масол - Музичні звуки: високі та низькі. Звуки грому. Е. Гріг. Пташка. В. Подвала. Їжачок. Дятел. Гра «Зозуля та соловейко»;

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №3. Музичні звуки: високі та низькі. Звуки грому. Е. Гріг. Пташка. В. Подвала. Їжачок. Дятел. Гра «Зозуля та соловейко»; Музика народна, слова В. Гончарук. «Прилетів комарик». Гра: пофантазуй і придумай музичну історію з голосами тварин різної висоти.

Мета: формувати знання про музичні звуки (високі та низькі), ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Разом з друзями весело!

Слайд4. Поглянемо навчальне відео.

Слайд5. Як ти вважаєш у твого друга (подруги) високий голос чи низький?

Слайд6-11. Яким голосом спілкується цей лісовий звір?

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Якою лінією ви зобразили свого друга (подругу) б для свого друга? Чому?

Слайд14. Звуки грому.

Слайд15. Едвард Гріх - Пташка

Слайд16. Музичні загадки.

Слайд17. Пограй у гру.

Слайд18-19. В. Гончарук - Прилетів комарик. Розучуємо слова.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Пофантазуй. Та придумай історію про тваринок використовуючи музику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні