Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Моє довкілля

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №3. Моє довкілля

Музичні звуки: високі та низькі.

СММ: Звуки грому. Е. Гріг. Пташка. В. Подвала. Їжачок. Дятел.

ХДТ: Музика народна, слова В. Гончарук. «Прилетів комарик»

Мета: формувати знання про музичні звуки (високі та низькі), ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно слухає музичні твори, порівнює характер мелодії із графічною лінією; виявляє обізнаність щодо висоти звуків, розрізняє на слух і виконує високі й низькі звуки; бере участь у дослідженні й обговоренні звуків довкілля, виявляє бажання взяти участь в інсценізації пісні.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Бесіда «Разом з друзями весело!»

Слайд4. Перегляньте навчальне відео.

Слайд5. Дайте відповідь на запитання.

Слайд6-11. Визначте, хто з мешканців лісу спілкується високими голосами, а хто — низькими.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Послухайте звуки грому.

Слайд14. Послухайте: Едвард Гріг. Пташка.

Слайд15. Музичні загадки

Слайд16. Порівняйте звуки.

Слайд17. Дайте відповідь на запитання.

Слайд18. Пограйте у гру «Зозуля та соловейко».

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Розучуємо пісню «Прилетів комарик» (музика народна, слова

В. Гончарук).

Слайд21. Виконуємо пісню «Прилетів комарик».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд22. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд23-24. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку леґо. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні