Каталог матеріалів

Урок №2 для 2 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Заміна, додавання, вилучення одного зі звуків (букв) слова так, щоб утворилося інше слово. Дослідження мовних явищ.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Н.Кравцова

 

Урок № 2. Заміна, додавання, вилучення одного зі звуків (букв) слова так, щоб утворилося інше слово. Дослідження мовних явищ.

 

Мета: удосконалювати навички учнів заміняти, додавати, вилучати один із звуків (букв) слова так, щоб утворилося інше слово; досліджувати моні явища; розрізняти голосні та приголосні звуки; складати речення та записувати їх; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка. Робота в зошиті.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Робота над питанням.

Слайд 6. Закінчи речення.

Слайд 7. Актуалізація опорних знань. Робота в групах над загадкою.

Слайд 8. Робота в парі. Розігрування діалогів.

Слайд 9. «Посели» букви в будиночки. Для цього визнач, який звук позначає кожна буква – голосний чи приголосний.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Розгадай ребус. Напиши каліграфічно. Обведи слово-відгадку.

Слайд 13. Прочитай. Запиши парами слова-відгадки. Склади речення зі словами-відгадками (на вибір).

Слайд 14. Виконай дії. Запиши лише ті утворені слова, що мають два склади.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-17. Щоденні 5.

Слайд 19. Прочитай пораду школяреві. Відшукай та підкресли прямою лінією слова, у яких звуків більше, ніж букв, а потім хвилястою лінією слова, у яких букв більше, ніж звуків.

Слайд 20. Уважно розглянь малюнки у робочому зошиті на сторінці 5 та прочитай слова під ними. Подумай, яку з літер у кожному слові переплутали. Запиши пари слів. Підкресли букви, якими вони відрізняються.

Слайд 21. Прочитай.

Слайд 22. Відгадай і запиши пари слів.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 24. Рефлексія «ПОПС – формула».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні