Каталог матеріалів

Урок №2 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Мої друзі

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №2. Мої друзі

Музичні звуки: довгі та короткі. Правила сприймання музики.

СММ: Українська народна пісня «Котику сіренький»; Я. Барнич. Коник.

СКМ: М/ф «Тихо, вечір надворі».

ХДТ: поспівка «Ми дружній і веселий клас»

Мета: збагачувати музичний досвід учнів, розкриваючи особливості хоровод­ної, ігрової пісні; засвоювати з ними поняття «довгі та короткі звуки»; розвивати творчі здібності до музики, почуття ритму; виховувати інтерес до музики, уміння спілкуватися.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно слухає музичні твори, розрізняє вокальне а інструментальне виконання, порівнює характер мелодії з лініями; виконує у відповідному настрої пісню, відтворює ритм поспівки, тримає вокальну поставу; бере участь в обговоренні творів образотворчого й музичного мистецтва, пояснює власне розуміння поняття «друзі», разом з однокласниками визначає правила слухання творів музичного мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою: усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

культурної: опанування народних традицій; 

інноваційної: виявлення бажання впроваджувати нові ідеї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Емоційне налаштування

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Дайте відповідь на запитання.

Слайд5. Бесіда «Хто такі справжні друзі?»

Слайд6. Розгляньте малюнки.

Слайд7. Фізкультхвилинка

Слайд8. Послухайте українську народну пісню «Котику сіренький».

Слайд9. Послухайте: Я. Барнич - Коник

Слайд10. Дайте відповіді на запитання.

Слайд11. Перегляньте мультфільм «Тиша, вечір надворі».

Слайд12. Музичні звуки.

Слайд13-14. Заспівайте поспівку за допомогою довгих і коротких звуків.

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Проплескайте у долоні поспівку

Слайд17-19. Запишіть за допомогою позначок звуки «співу» тварин.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Online завдання

Слайд21. Розгляньте малюнок і скажіть, як треба поводитися під час слухання музики.

Підсумок

Слайд22. На дозвіллі придумайте мелодію до привітання. Відшукайте у ній довгі й короткі звуки.

Рефлексія

Слайд23-24. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку леґо. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні