Каталог матеріалів

Урок №2 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Ми – учні чарівниці Гармонії

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №02 Ми – учні чарівниці Гармонії

Форма предмета (прямокутник, трикутник, круг), прості форми.

СМ: фотографії шкіл.

ХТД: Зображення школи чарівниці Гармонії (кольоровий папір, аплікація)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «форма» та її видами; вчити зображати предмети на основі простих форм; закріпити знання учнів про види ліній; розвивати уміння аналізувати предмети та уважність, охайність, точність під час виконання малюнка, вдумливе сприйняття творів мистецтва; виховувати дружні відносини, цікавість до мистецтва.

Очікувані результати: здобувач освіти розрізняє прості та складні форми; зображує предмети різної форми; бере участь в обговоренні творів образотворчого мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий папір, ножиці, клей.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Знайдіть лінії на малюнках

Слайд4. Відгадайте загадку

Слайд5. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6. Роздивіться фотографії шкіл — в Україні та в Австралії.

Слайд7. Запам’ятайте!

Слайд8-10. Слово вчителя

Слайд11. Поміркуйте, де ви у своєму житті зустрічаєте прості та складні форми.

Слайд12. Намалюйте прості форми у повітрі пальчиком.

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд14. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд15. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Слайд16. Створіть оригінальний будиночок школи з кольорового паперу ( аплікація). Для цього використайте прості форми (прямокутники, трикутники, круги). За бажанням домалюйте вікна, двері.

Слайд17. Послідовність виконання

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19. Продемонструйте власні роботи

Підсумок

Слайд20. Визначте форми речей, які є у класі.

Слайд21. На дозвілі …

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні