Каталог матеріалів

Урок №2 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Дробові числа і дії з ними. Звичайні і десяткові дроби.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 2.  Дробові числа і дії з ними. Звичайні і десяткові дроби.

Мета: повторити і узагальнити знання про звичайні і десяткові дроби; закріпити вміння виконувати вправи і задачі з дробами на практиці; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати вправи і задачі на всі дії з дробами.

 

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-30. Повторення навчального матеріалу теми.

Слайд 31-32. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 33-46. Формування вмінь. Виконання завдання 1-3 рівня. Робота з підручником: №1(5-9), №3 (3,4), №5, №10 (2-4), №12 (4-5).

Слайд 47. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 48. Завдання. Знайди периметр та площу квадрата зі стороною 2,4 дм.

Слайд 49. Завдання. Запиши в порядку спадання числа 7,02 (I), 6,35 (В), 7,9 (Г), 6,9 (О), 7,2 (Л), 6,93 (Б) та прочитаєш прізвище українського письменника-байкаря.

Слайд 50. Завдання. Олексій запланував під час літніх канікул розв’язати 240 логічних задач. За перший місяць він розв’язав 3/8 — від запланованого. Скільки задач йому залишилося розв’язати?

Слайд 51. Індивідуальна робота.

Знайди середнє арифметичне чисел:

1) 19 і 4;

2) 5,8; 9,2 і 8,1;

3) 4; 15; 9; 26; 31 і 32.

Слайд 52. Завдання для найдопитливіших.

Запиши три десяткових дроби, кожний з яких більший за 8,3, але менший від 8,5.

Підсумок

Слайд 53-54. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 55. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 56. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні