Каталог матеріалів

Урок №1 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Здрастуй, школо!

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №01 Здрастуй, школо!

Мистецтво, образотворче мистецтво митець, лінія.

СМ: М. Вітт «Друзі», скульптура у парку м. Харків.

ХТД: Зображення чарівної мистецької стежинки (акварель, фломастери, олівці)

Мета: ознайомити учнів з матеріалами та інструментами, що використовуються на уроках образотворчого мистецтва; навчити дітей малювати лінії в різних напрямках, різні за шириною; розвивати естетичні почуття; виховувати охайність.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори мистецтва, зображення, створені за допомогою виразних ліній і крапок;; бере участь в обговоренні вражень, описує власні спогади, настрої.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, акварель, фломастери, олівці

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд3-4. Знайомство з предметом.

Слайд5-8. Відгадайте загадки та дізнайтесь, які інструменти використовують митці у країні Образотворчого мистецтва.

Слайд9. Допоможіть дівчинці знайти інструменти, які стануть у нагоді для малювання

Слайд10. Розгляньте зображення. Порівняйте, як зображені діти на картині та в скульптурі.

Слайд11-12. Аналіз-інтерпретація творів образотворчого мистецтва

Слайд13. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд14. Слово вчителя

Слайд15. Розгляньте зображення. Спробуйте назвати лінії їх іменами.

Слайд16-17. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд18. Намалюйте чарівну мистецьку стежинку ( акварель, фломастери, кольорові олівці). Прикрасьте її красивими візерунками та лініями.

Слайд19. Послідовність виконання

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд22. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд23. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні