Каталог матеріалів

Урок №1 для 3 класу з музичного мистецтва за Калініченко О.В. - П’єса, програмна музика СМ: С. Прокоф’єв. «Прогулянка», «П’ятнашки», «Хода коників»

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №1. П’єса, програмна музика СМ С. Прокоф’єв. «Прогулянка», «П’ятнашки», «Хода коників» (із циклу «Дитяча музика») ХТД «Шкільна пісня» (муз. і сл. Н. Май) — розучування

Мета: ознайомити учнів із такими поняттями, як «п’єса», «програмна музика»; розвивати вміння висловлювати свою думку, на елементарному рівні надавати характеристику прослуханій музиці; виховати повагу до класичної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Запам’ятай.

Слайд6. С. Прокоф’єв. «Прогулянка» (із циклу «Дитяча музика»).

Слайд7. С. Прокоф’єв. «П’ятнашки» (із циклу «Дитяча музика»).

Слайд8. С. Прокоф’єв. «Хода коників» (із циклу «Дитяча музика»).

Слайд9. Розкажи про свої почуття від прослуханої музики.

Слайд10. Які настрої і почуття передає музика? Яка мелодія?.

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Послухаємо пісню «Шкільна пісня» слова і музика Н. Май.

Слайд14-15. Розучуємо текст пісні «Шкільна пісня».

Слайд16. Виконання пісні «Шкільна пісня».

Слайд17. Музичні звуки мандрують у просторі та часі. А які їх властивості? Поміркуй і уявно правильно поєднай відповідні слова.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні