Каталог матеріалів

Урок №1 для 2 класу з математики за Г. Лишенко - Нумерація чисел у межах 100. Таблиці додавання і віднімання в межах 10. Задачі на знаходження суми та остачі.

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №1. Нумерація чисел у межах 100. Таблиці додавання і віднімання в межах 10. Задачі на знаходження суми та остачі.

Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів про нумерацію чисел першої сотні; актуалізувати вміння учнів лічити в межах 100, формувати уявлення про натуральні числа як такі, що використовуються у лічбі предметів, формувати уявлення про натуральний ряд чисел; актуалізувати поняття одноцифрового і двоцифрового числа, розрядів десятків та одиниць, уявлення про позиційний принцип запису двоцифрових чисел; формувати вміння записувати двоцифрові числа, подавати їх у вигляді суми розрядних доданків; актуалізувати знання складу чисел у межах 10 та розуміння сутності арифметичних дій додавання й віднімання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Минулого навчального року ми зробили великий крок уперед в оволодінні такою необхідною кожній людині наукою – математикою. Сьогодні ми згадаємо все, що вже знаємо про числа від 1 до 100.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Колективна робота.

  • Полічи скільки учнів у нашому класі.
  • Полічи парти в своєму класі.
  • Скільки хлопчиків?
  • А дівчаток?
  • Кого більше? На скільки?

Слайд 4 - 7. Скільки кульок на кожному малюнку? Запиши.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8 - 26. Актуалізація уявлення про натуральні числа й натуральний ряд чисел.

Слайд 27. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28 - 31. Склади задачі на додавання та віднімання.

Слайд 32. Рухлива вправа.

Слайд 33. Накресли 2 відрізки: перший завдовжки 3 см, другий – на 4 см довший.

Слайд 34 - 39. Підкресли умови задач. З’єднай лініями задачі з їхніми схемами. Розв’яжи та запиши відповіді.

Слайд 40 - 42. Обчисли та розфарбуй.

Підсумок

Дай характеристику числам 14, 58, 25.

Рефлексія

Слайд 44 - 45.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні